Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

XXXIX Wielkopolski Rajd Samochodowy "LUDOWIEC". Drukuj
wtorek, 25 czerwca 2019

ludowiec15-16 czerwca 2019 roku odbył się XXXIX Wielkopolski Rajd Samochodowy "LUDOWIEC".

Do I etapu rajdu, w Jaraczewie, zgłosiło się 9 załóg złożonych z pilota i kierowcy. Meta I etapu była jednocześnie startem do II etapu i zlokalizowana była w Panience przy Gospodarstwie Agroturystycznym, gdzie drużyny nocowały.

W drugim dniu do walki na trasie II etapu przystąpiły wszystkie załogi i wszystkie dotarły do mety. Meta imprezy w drugim dniu (II etap), znajdowała się w Parku Powstańców Wlkp. w Jaraczewie.

 

Na mecie zwycięskie załogi otrzymały pamiątkowe puchary, w tym jeden przechodni za zwycięstwo w rajdzie, ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Jaraczewo. Wszystkie załogi uczestniczące w rajdzie otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez organizatorów, które wręczyli: Zastępca Burmistrza Miasta
i Gminy Jaraczewo Stanisław Andrzejczak, Przedstawiciel ZO PZM Poznań Ryszard Śliwiński i Przedstawiciel WZLZS Poznań Sławomir Gruchała.

 

Na trasie trasie rajdu na załogi czekały różne atrakcje m.in.: 5 prób sprawnościowych(SZ) i 9 konkurencji rekreacyjnych (KR).

 

Wyniki Rajdu przedstawia załączona tabela.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

Drużyna

Kierowca

Pilot

Samochód

PKT

M-ce

Szamotuły

Łukasz Cichocki

Adriana Ole

Renault Megane

47,2

III

Borzykowo

Grzegorz Szymański

Violetta Szymańska

BMW

34,2

I

Mosina

Krzysztof Szukała

Małgorzata Nowakowska

Ford Galaxy

383,7

VI

Szamotuły

Jarosław Florkiewicz

Wiktoria Florkiewicz

VW Multivan

464,5

VII

Borek

Cezary Wojdyło

Michał Hoffmann

VW Golf

35,2

II

Jaraczewo

Jacek Gendera

Hiieronim Konieczny

VW Golf

82,2

V

Szamotuły

Agnieszka Ciesielska

Wojciech Czechowski

Skoda Octawia

47,7

IV

Koźmin

Mariusz Karbowiak

Grzegorz Misiak

VW Golf

487,3

VIII

Ostrów

Grzegorz Gołembiowski

Agnieszka Wuttke

Peugeot 206

498,6

IX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KIEROWCÓW

1.    Michał Hoffmann Borek – 3,2 pkt
2.    Łukasz Cichocki Szamotuły – 7,2 pkt
3.    Jacek Gendera Jaraczewo – 9,2 pkt


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1.    Szamotuły
2.    Września
3.    Borek
4.    Jaraczewo
5.    Mosina
6.    Koźmin
7.    Ostrów


KLASYFIKACJA POWIATÓW

1.    Powiat szamotulski
2.    Powiat wrzesiński
3.    Powiat gostyński
4.    Powiat jarociński
5.    Powiat poznański
6.    Powiat krotoszyński
7.    Powiat ostrowski

 

Drużyna    Kierowca    Pilot    Samochód    PKT    M-ce
Szamotuły    Łukasz Cichocki    Adriana Ole    Renault Megane    47,2    III
Borzykowo    Grzegorz Szymański    Violetta Szymańska    BMW    34,2    I
Mosina    Krzysztof Szukała    Małgorzata Nowakowska    Ford Galaxy    383,7    VI
Szamotuły    Jarosław Florkiewicz    Wiktoria Florkiewicz    VW Multivan    464,5    VII
Borek    Cezary Wojdyło    Michał Hoffmann    VW Golf    35,2    II
Jaraczewo    Jacek Gendera    Hiieronim Konieczny    VW Golf    82,2    V
Szamotuły    Agnieszka Ciesielska    Wojciech Czechowski    Skoda Octawia    47,7    IV
Koźmin     Mariusz Karbowiak    Grzegorz Misiak    VW Golf    487,3    VIII
Ostrów    Grzegorz Gołembiowski    Agnieszka Wuttke    Peugeot 206    498,6    IX

 

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

 baner e urzad

dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Zo

Darmowa Pomoc Prawna

Gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

 

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

Kalendarium



Czwartek, 21 Listopada 2019 r.

Imieniny obchodzą:

Albert, Alberta, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina, Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.