Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

Dni Ziemi Jaraczewskiej Drukuj
środa, 05 czerwca 2019

 IV Jaraczewska Biesiada Seniorów - 30 maja 2019 r.

03

Za nami kolejne „Dni Ziemi Jaraczewskiej”. Rozpoczęły się one IV Jaraczewską Biesiadą Seniorów, w której wystąpiło szesnaście zespołów z całej Wielkopolski. Za udział w przeglądzie wszystkie grupy wokalne otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Po występachwszystkich zebranych zabawiał zespół 'Fest".

 

 

Prezentacje, Finał Przeglądu Piosenki Dziecięcej "Moja Planeta",
Dorosłe Dzieci Mają Głos..., Noc z Dj-ami - 1 czerwca 2019 r.

1 czerwca, w sobotę w miejskim parku na wszystkich czekała moc atrakcji. Chętni mogli popływać kajakami po stawie (przy asyście KSS „Snajper”). Odbywały się również prezentacje taneczne dzieci i młodzieży, które na co dzień ćwiczą w Gminnym Ośrodku Kultury oraz występy „Dzieci Pani Małgosi”. Członkowie MDP i OSP Jaraczewo uczestniczyli w gaszeniu pozorowanego pożaru budynku mieszkalnego. Odbył się również finał X Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Moja Planeta Country”. Ogromna frajdę dzieciom sprawiła Piana Party, zabawy z animatorem oraz dmuchańce. Wieczorem odbył się  koncert „Dorosłe Dzieci mają głos”, a po nim „Noc z DJ-ami - Hity z płyty”.


 

 Jaraczewo, chcemy country..., Country Cool Band, Zespół "BABSZTYL"
- 2 czerwca 2019 r.

Kolejny dzień Dni Ziemi Jaraczewskiej stał pod hasłem „Jaraczewo Chcemy Country”. Osoby, które przybyły do parku, mogły posłuchać koncertu grupy wokalnej Złota Jesień, dzieci i młodzieży z GOK, zespołu „Country Cool Band” i „Babsztyl”. Na scenie wystąpił także Paweł Bączkowski, rozgrzewając publiczność rytmami coutry. Oprócz dużej dawki muzyki można było skorzystać z wielu niespodzianek przygotowanych przez organizatorów: zabaw z animatorem dla dzieci, dmuchańców, strzelania z łuku i wiatrówki, byka rodeo. Rozdawano kapelusze kowbojskie. Przygotowano również ogromną patelnię gulaszu, który podawał Burmistrz Jaraczewa, Dariusz Strugała. Wieczorem, o godz. 20.00 rozpoczęła się potańcówka z audycją „Planeta Country”, prowadzona przez Pawła Bączkowskiego. Po niej na zebranych czekał pokaz teatru ognia. Niedzielną imprezę zakończyły Hity z płyty - cz. II.

 

Spartakiada młodzieży - 3 czerwca 2019 r.

W poniedziałek natomiast odbyła się Spartakiada Szkół Gminy Jaraczewo, w której uczniowie rywalizowali w przeróżnych konkurencjach sportowych. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy dodatkowo puchary. Po zakończeniu części sportowej dla uczniów i opiekunów przygotowano ciepły poczęstunek.

 

 

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

 baner e urzad

dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Zo

Darmowa Pomoc Prawna

Gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

 

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

KalendariumŚroda, 18 Września 2019 r.

Imieniny obchodzą:

Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda, Stefania, Tytus, Zachariasz

Do końca roku zostało 105 dni.